banner
banner

produkt

more>>

rreth nesh

d0797e07

çfarë bëjmë ne

Gjatë viteve të fundit, ne kemi demonstruar aftësinë për të lulëzuar dhe rritur ndërsa teknologjia e re përparon dhe tregu evoluon—forca jonë në treg do të vazhdojë të rritet përmes përpjekjeve të njerëzve, produkteve dhe zgjidhjeve tona. Pavarësisht nëse merreni me bashkëpunëtorët tanë të shitjeve ose përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit, Hangzhou Fuyang Shirleyya Office Supplies Co., Ltd. premton shërbim të shpejtë dhe të këndshëm. Përkushtimi ynë për të ofruar produktet më të mira me çmime konkurruese do t'ju bëjë të ktheheni për të gjitha nevojat e biznesit tuaj.

more>>
Mëso më shumë

Buletinet tona, informacionet më të fundit rreth produkteve tona, lajmet dhe ofertat speciale.

Klikoni për manual
 • FAST DELIVERY

  DORËZIM I SHPEJTË

  Ne mund të sigurojmë që produktet tona dërgohen shumë shpejt.

 • SUPERIOR QUALITY

  CILESI SUPERIORE

  Cilësia e produktit është e garantuar dhe të gjitha janë të qëndrueshme dhe të besueshme.

 • RICH EXPERIENCE

  EKSPERIENCE E PASUR

  Ne kemi 17 vjet përvojë të mjaftueshme në industri.

 • SATISFACTORY SERVICE

  SHËRBIM I KËNAQSHËM

  Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime të shkëlqyera gjatë gjithë procesit.

img

aplikacion

 • 200+ 200+

  Partnerët

 • 17Y 17 VJ

  Përvoja e prodhimit

 • 500+ 500+

  Sasia e prodhimit

 • 15M 15 milion

  Shitjet vjetore

Lajme

Si bëhen fletët e etiketave?

Fletët e etiketave luajnë një rol thelbësor në botën e paketimit dhe markës. Nëse jeni duke kërkuar për etiketa letre, etiketat më të mira letre, etiketa letre me cilësi të lartë, ose jeni duke kërkuar për një të besueshme

Si bëhen fletët e etiketave?

Fletët e etiketave luajnë një rol thelbësor në botën e paketimit dhe markës. Nëse jeni duke kërkuar për etiketa letre, etiketat më të mira letre, etiketa letre me cilësi të lartë, ose jeni duke kërkuar për një të besueshme
more>>

Çfarë është një printer i faturave POS?

Hyrje në printerët e faturave PosNë botën e shitjes me pakicë dhe mikpritjes, termi printer faturash POS (Point of Sale) dëgjohet zakonisht. Një printer faturash POS është një pajisje e specializuar e krijuar për të f
more>>

Lini Mesazhin Tuaj